Mechanické práce

V mechanické dílně našeho autoservisu provádíme opravy osobních a užitkových vozů. Pro zjišťování závad využíváme moderní diagnostické přístroje a postupy schválené výrobci automobilů.
Naše opravárenské postupy jsou certifikovány výrobci autodílů. Naši mechanici procházejí pravidelným technologickým školením u těchto výrobců. Zaručujeme tak správné technologické postupy při opravách vašeho vozu.

Pneuservis

Vyberte si u nás takové pneumatiky jaké právě potřebujete! Pneumatiky renomovaných značek i pneumatiky ekonomické třídy za skvělé ceny. Ať se jedná o letní nebo zimní sezonu, vždy pro Vás máme řešení v podobě vhodných pneu pro Váš vůz.

Samozřejmostí je precizní servis – obutí, vyvážení a záruka. Staré pneu ekologicky zlikvidujeme.

Přes řadu internetových obchodů s pneumatikami dáváme přednost osobnímu kontaktu. Můžeme Vám tak poradit s výběrem, vyhovět Vašim individuálním požadavkům a nabídnout mnohdy i překvapivě zajímavé ceny.

Autoelektrikářské práce

Opravíme všechny poruchy na elektrické výbavě Vašeho vozu. Závady na dobíjení – alternátoru, špatné starty – opravy startéru a výměny autobaterií.
Nefunkční centrálním zamykání, elektrické stahování oken, ovládání zpětných zrcátek. Opravy a výměny osvětlení – poruchy v kabelových svazcích a tak dále.

Diagnostika vozu

Moderní vozy se neobejdou bez množství elektronických systémů. Řídí chod motoru, antiblokovací systém brzd ABS, protiprokluzový systém ASR, klimatizaci, tempomat….

I na první pohled obyčejná výměna motorového oleje je spojená s nastavením nového servisního intervalu v řídící jednotce vozu. Čím dál více oprav tedy vyžaduje komunikaci s řídící jednotkou vozu.
Diagnostikovat závady v elektronickém systému vozu vyžaduje odpovídající přístrojové vybavení, sledování technického vývoje vozů a pravidelná školení od výrobců automobilů a diagnostických zařízení.  V našem servisu používáme pro rychlé a přesné zjištění závady diagnostické přístroje a technickou podporu od firmy BOSCH.

Přejít nahoru